X Niedziela zwykła


We wtorek – wspomnienie św. Barnaby

W czwartek  – wspomnienie św. Antoniego z Padwy

W piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala

 

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pobożnie uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała.

Nabożeństwo czerwcowe w niedziele na przemian po Mszy św. o godz. 8.00 i 11.00. Dziś po Mszy porannej. Za tydzień po sumie. W dni powszednie o godz. 18.30, we wtorek po Mszy św. porannej. Do soboty nowenna przed beatyfikacją sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Starajmy się bardzo licznie uczestniczyć w tym nabożeństwie.

Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej Róży Heleny Leśnej. W  przyszłą niedzielę prosimy o prowadzenie Różańca Różę Pawła Gurosia.

We czwartek Dzień Fatimski. O godz. 18.30 odmówimy litanię, następnie różaniec pokutny, ostatni dziesiątek będziemy śpiewać w czasie procesji. Proszę przynieść świece.

Od dziś jest dostępna nowa i bardzo piękna strona internetowa naszej parafii pod adresem debno-podhalanskie.pl oraz strona cmentarza pod adresem ecmentarz.debno-podhalanskie.pl z opisanymi grobami spoczywających na cmentarzu. Jeśli ktoś wie kto spoczywa w zapomnianych mogiłach bardzo proszę to zgłaszać, abyśmy uzupełnili dane. Proszę także o zgłaszanie ewentualnych pomyłek. Za tę gigantyczną i profesjonalną pracę dziękuję firmie reklamowej naszego parafianina Pana Michała Sowy.

 

Copyright © 2024 Parafia św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim

projekt i wykonanie: Kreatywny Styl - Studio Reklamy