Image

Żywy Różaniec


I. Róża św. Jadwigi

  1. Zofia Gąsiorek
  2. Czesława Młyńska
  3. Maria Grzywnowicz
  4. Małgorzata Głodek
  5. Anna Głodek
  6. Krystyna Polińska
  7. Katarzyna Warmuz
  8. Maria Zązel
  9. Stefania Szymsaj
  10. Teresa Młynarczyk
  11. Bolesław Młynarczyk
  12. Anna Hagowska
  13. Krystyna Młynarczyk
  14. Czesława Leśna
  15. Stefania Młynarczyk
  16. Jadwiga Bednarczyk
  17. Anna Warmuz
  18. Teresa Janos
  19. Anna Gąsiorek
  20. Jan Grzywnowicz

II. Róża św. Kingi

  1. Zofia Janos
  2. Agnieszka Janos
  3. Katarzyna Bodyziak
  4. Joanna Rusnak
  5. Anna Plewa
  6. Helena Guroś
  7. Lucyna Potoczak
  8. Elżbieta Grzywnowicz
  9. Zofia Leśna
  10. Barbara Szymsaj
  11. Agnieszka Firek
  12. Marta Leśna
  13. Józefa Rusnak
  14. Zofia Janeczek
  15. Aniela Gąsiorek
  16. Maria Warmuz
  17. Maria Głodek
  18. Alicja Młynarczyk
  19. Teresa Zoń
  20. Anna Wróbel

 

III. Róża  św.  Marii Magdaleny

  1. Maria Potoczak
  2. Helena Kalata
  3. Czesława Rusnak
  4. Anna Skawska
  5. Elżbieta Potoczak
  6. Antonina Chrobak
  7. Małgorzata Młynarczyk
  8. Katarzyna Banach
  9. Anna Głodek
  10. Grażyna Plewa
  11. Barbara Głodek
  12. Stefania Strama
  13. Helena Młynarczyk
  14. Maksymilian Potoczak
  15. Barbara Potoczak
  16. Teresa Chrobak
  17. Barbara Tylka
  18. Helena Grucela
  19. Krystyna Głodek
  20. Anna Młynarczyk

IV. Róża św. Michała Archanioła

  1. Anna Rusnak
  2. Maria Kozioł
  3. Barbara Jeziorczak
  4. Krystyna Zubek
  5. Anna Głodek
  6. Stanisława Haręza
  7. Grzegorz Rusnak
  8. Anna Strama
  9. Stanisława Węgrzyniak
  10. Anna Chryc
  11. Jadwiga Gąsiorek
  12. Maria Wróbel
  13. Barbara Szymsaj
  14. Mariola Pietraszek
  15. Katarzyna Zązel
  16. Barbara Janos
  17. Agnieszka Rusnak
  18. Maria Buła
  19. Mieczysław Rusnak
  20. Weronika Gąsiorek

V. Róża Niepokalanego Serca Maryi

  1. Helena Rusnak
  2. Anna Głodek
  3. Aniela Janos
  4. Józef Rusnak
  5. Urszula Kozioł
  6. Adela Kaczmarczyk
  7. Franciszek Wnenczak
  8. Wiktoria Kozioł
  9. Józefa Bryniarska
  10. Andrzej Rusnak
  11. Zuzanna Rusnak
  12. Anna Waksmundzka
  13. Maria Kurzydło
  14. Zdzisław Kurzydło
  15. Celina Bryniarska
  16. Katarzyna Głodek
  17. Agata Głodek
  18. Katarzyna Stefaniak
  19. Andrzej Rusnak

VI. Róża św. Katarzyny

  1. Anna Głodek
  2. Natalia Jeziorczak
  3. Maria Jeziorczak
  4. Maria Kozieł
  5. Katarzyna Kowalczyk
  6. Helena Legutko
  7. Maria Olcoń
  8. Maria Wnenczak
  9. Bronisława Haręza
  10. Janina Leśna
  11. Krystyna Młynarczyk
  12. Małgorzata Rusnak
  13. Maria Mąka
  14. Bożena Grzywnowicz
  15. Katarzyna Młynarczyk
  16. Helena Rusnak
  17. Anna Tomaśko
  18. Maria Potoczak
  19. Helena Szymsaj
  20. Jolanta Grzywnowicz

VII. Róża Matki Boskiej Fatimskiej

  1. Helena Leśna
  2. Katarzyna Olcoń
  3. Jadwiga Leśna
  4. Maria Kopeć
  5. Maria Litawa
  6. Agnieszka Siedlarz
  7. Anna Gaździak
  8. Bożena Wróbel
  9. Anna Warmuz
  10. Maria Warmuz
  11. Barbara Janos
  12. Stanisław Leśny
  13. Czesława Fasielak
  14. Janina Rusnak
  15. Józefa Warmuz
  16. Zofia Firek
  17. Barbara Wróbel
  18. Danuta Gaździak
  19. Czesława Zoń
  20. Zofia Zązel

VIIII Róża mężczyzn

  1. Jeziorczak M III radosna
  2. Młynarczyk G IV radosna
  3. Poliński J V radosna
  4. Młynarczyk P I światła
  5. Warmuz A II światła
  6. Warmuz W III światła
  7. Haręza S IV światła
  8. Zubek J V światła
  9. Strama A I bolesna
  10. Gąsiorek L II bolesna
  11. Zoń A III bolesna
  12. Kozioł P IV bolesna
  13. Węgrzyniak S V bolesna
  14. Olcoń J I chwalebna
  15. Kłapacz J II chwalebna
  16. Rabski S   III chwalebna
  17. Grzywnowicz T IV chwalebna
  18. Buła F V chwalebna
  19. Wróbel W I radosna
  20. Rusnak M II radosna

IX. Róża młodzieżowa

  1. Paweł Guroś
  2. Franciszek Wnenczak   
  3. Joanna Zązel                 
  4. Marzena Stryczek         
  5. Szczepan Kozioł           
  6. Albin Guroś                   
  7. Marcin Potoczak           
  8. Sebastian Mąka           
  9. Ewelina Młynarczyk                       
  10. Katarzyna Janos           
  11. Mateusz Kozioł             
  12. Maciej Jeziorczak         
  13. Julia Jeziorczak             
  14. Maria Haręza               
  15. Paweł Guroś                 
  16. Maria Głodek               
  17. Jolanta Kałafut             
  18. Justyna Herczyńska     
  19. Katarzyna Pierwoła     
  20. Jolanta Węgrzyniak     

X. II Róża mężczyzn

  1. Ks. Sroka J III radosna
  2. Warmuz E IV radosna
  3. Dawid D V radosna
  4. Kozioł A I bolesna
  5. Bryniarski K II bolesna
  6. Litawa W III bolesna
  7. Głodek R IV bolesna

XI. Róża dziecięca bł. Imeldy Lambertini

Copyright © 2024 Parafia św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim

projekt i wykonanie: Kreatywny Styl - Studio Reklamy