W kalendarzu liturgicznym:
W środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane są codziennie (z wyjątkiem wtorku) o 18.30, w niedziele na przemian po Mszy św. o godz. 8.00 i 11.00. Dziś litania do Najświętszego Serca Jezusa po sumie. W najbliższy wtorek Msza św. o godz. 7.00.
Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej Róży Dziecięcej. W przyszłą niedzielę prosimy o prowadzenie różańca Różę Zofii Gąsiorek.
W czwartek z dziećmi komunijnymi pielgrzymujemy do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 8.00, zbiórka pod plebanią.
W piątek Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.30. Bardzo proszę uczniów klas III-VIII o przystąpienie od sakramentu pokuty, spowiedź jest codziennie przed Mszą św. Zachęcam również do spowiedzi młodzież szkół średnich.
Składka inwestycyjna z maja wyniosła zł. Bóg zapłać.